Tel.: 465 471 338, E-mail: oachocen@oa-chocen.cz

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu
T.G. Masaryka 1000, 565 36 Choceň


 
V ranních hodinách pondělka 19. 6. 2017, se vybraní žáci CR2 a CR3 sešli na nádraží s paní učitelkou Schejbalovou, aby vyrazili na týdenní poznávací zájezd za naší partnerskou Střední odbornou školou lesnictví a služeb do Banské Štiavnice.

celý text

Dvoudenního kurzu se zúčastnila třída CR3 pod vedením jednoho z nejlepších českých baristů Michala Křižky.

celý text

V minulém týdnu jsme navštívili se třídou VS3 Legiovlak ve Vysokém Mýtě, který už od roku 2015 křižuje končinami České republiky.

celý text

Konec školního roku se nachýlil k závěru a s ním přišlo období závěrečných zkoušek učebních oborů, které probíhaly na naší škole u Cukrářů a Kuchařů – číšníků.

celý text

Na konci školního roku se učitelky odborného výcviku rozhodly zorganizovat v rámci praktického vyučování pro třídu KU1 grilování pod širým nebem.

celý text

Ve dnech 7.-11. června 2017 proběhl tradiční zahraniční poznávací zájezd třídy CR3, tentokrát pod názvem : Ligurie – italské námořní republiky. Jednalo se hlavně o janovskou republiku a Pisu.

celý text

11. června 1937 povolilo tehdejší ministrestvo školství vznik čtyřleté Obchodní akademie v Chocni. Povolení si můžete prohlédnout v přiloženém dokumentu.

celý text


Prolog - pondělí 5.6.
V 10 hod odjíždíme od naší školy směr Praha, Rozvadov, Calais, kde se nad ránem ve 4:30 naloďujeme na trajekt. I přes dvojitou dávku Kinedrylu se nedá nevšimnout, že moře v kanálu La Manche je dnes poněkud neklidné…

celý text

I v letošním testovacím klání z obchodní angličtiny naši studenti uspěli na výbornou. Z celkového počtu 47 uchazečů 30 studentů prospělo z vyznamenáním, což znamená, že získali více než 75% z celkového počtu bodů. Spolu s dalšími 13 studenty, kteří splnili všechny testové úlohy na více než 60% tedy obdrželi certifikat úrovně B1 dle CEFR.

celý text

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní zkoušky, Hradec Králové pořádala dne 9. června 2017 již 22. ročník soutěže v psaní na klávesnici – HRADECKOU  JUNIORKU.

celý text

Sportovně turistický kurz se tradičně uskutečnil ve výcvikovém sportovním středisku Univerzity Palackého Olomouc na Pastvinské přehradě, kde máme již po mnoho let vynikající zázemí pro uskutečňování široké obsahové náplně našeho kurzu.

celý text

...v soutěži o nejlepší společensky prospěšný podnikatelský nápad.

V úterý 6. června t. r. se umístili na 1. místě Lucka Částková z O3Aa na 3. místě Martin Toman a Andrea Palková ze třídy O2B.

Moc děkujeme a gratulujeme :-))

Více na
https://www.facebook.com/pg/CzechJA/photos/?tab=album&album_id=10155427306889190

Tisková zpráva
Fotogalerie
Ve čtvrtek 1. června 2017 jsme se, spolu s dalšími děvčaty z DM, převlékly za nejrůznější pohádkové postavy, a vyrazily za dětmi.

celý text

Ve dnech 25.–26. května 2017 proběhlo na Obchodní akademii a Střední odborné škole cestovního ruchu Choceň vůbec poprvé v historii Mistrovství ČR v grafických předmětech. Nominaci z krajských soutěží přijalo celkem 60 soutěžících z celé republiky. S nimi přijelo 31 pedagogů, jako jejich doprovod.

celý text

««« | 1 | 2 | 3 | »»»
 
© 2017, www.oa-chocen.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid