Tel.: 465 471 338, E-mail: oachocen@oa-chocen.cz

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu
T.G. Masaryka 1000, 565 36 Choceň


 

Seznam studentů ve školním roce 2016/2017


Třída: O1A
- Mgr. Linda Kotyzová

BARAN Tomáš, BARTUŠKOVÁ Aneta, BRUSSMANOVÁ Olga, ČERNÁ Tereza, GVOZDĚCKIJ Alexandr, HEGROVÁ Klára, HEYEROVÁ Šárka, HLOUŠKOVÁ Karina, HOŘÍNKOVÁ Denisa, HRICINOVÁ Markéta, JAKUBEC Vít, JANŠTOVÁ Aneta, KOTRČOVÁ Natálie, KRČMÁŘ Matěj, KREJSOVÁ Marie, KŘIVOHLÁVKOVÁ Nela, LEKSA David, NASTOUPIL Ondřej, NAVRÁTILOVÁ Hana, PLIVOVÁ Jana, POLÁČEK David, POSPÍŠILOVÁ Veronika, SCHWEIDLEROVÁ Simona, STOKLASOVÁ Adéla, VEJDOVÁ Kateřina, VÍŠKOVÁ Nikola, WICH Jan, ŽIDOVÁ Tereza

Třída: O1B - Mgr. Blanka Hájková

BARTOŇKOVÁ Tereza, BATALA Adam, BÍLEK Dominik, ČERMÁKOVÁ Klára, FALTYS Matěj, HUDEČEK Jan, CHADIMOVÁ Pavlína, CHVÁTALOVÁ Michaela, JISKROVÁ Kateřina, KADA Jiří, KALOUSOVÁ Simona, KNYTLOVÁ Pavlína, KOBLÁSOVÁ Magdalena, KODYTKOVÁ Iveta, KOUTNÁ Karolína, KUBASOVÁ Kristýna, KUBOVÁ Tereza, MATĚJKA Lukáš, MOLNÁR Daniel, MOTYČKA Adam, PITROVÁ Natálie, SOUKUPOVÁ Nikola, STAŇKOVÁ Tereza, ŠIMKOVÁ Tereza, UHROVÁ Hana, VESELÝ Marek
 

Třída: O2A - Mgr. Hana Nešpoříková

BEČIČKOVÁ Michaela, BERANOVÁ Nela, BRŮNOVÁ Kateřina, HOŘEJŠÍ Pavlína, HUBÁČEK Petr, KAPLANOVÁ Kristýna, KAZDOVÁ Michaela, KNYPL Libor, KRÁSA Pavel, KŘIVÁNKOVÁ Eliška, KVAPILOVÁ Markéta, LANGER Vojtěch, LÍZNEROVÁ Jana, MOŽIEŠÍKOVÁ Sabina, NEKORANCOVÁ Nikola, NEŠPOROVÁ Michaela, PECHÁČKOVÁ Anežka, PERNÁ Karolína, PÍRKOVÁ Stanislava, RASHKI Denysa, SCHMIDTOVÁ Barbora, SKALICKÁ Iva, SKALICKÝ Martin, SRŠŇOVÁ Markéta,  ŠKAROUPKA Petr, VAVŘÍKOVÁ Aneta, VILČEK Miroslav, VOTŘELOVÁ Alena, ZIMOVÁ Kateřina, ZÖLFLOVÁ Karolína

Třída: O2B - Mgr. Zdeňka Beková

BOUCHALOVÁ Karolína, CRHOVÁ Markéta, ČTRNÁCTOVÁ Gabriela, DOSTÁL Dominik, GVOZDĚCKIJ Alexandr, JAMBOROVÁ Izabela, JANISCHOVÁ Simona, JIRÁČEK Luboš, JIRÁSKÝ Radim, KRČMÁŘ Daniel, LATOVÁ Valérie, MAREŠOVÁ Žaneta, MENČÍKOVÁ Veronika, MICHALČÁKOVÁ Nikola, NOVOTNÝ Adam, PALKOVÁ Andrea, PAVELKA Dominik, PELINKA Radek, PROVAZNÍKOVÁ Aneta, STOJANOVSKA Stefani, TOMAN Martin, VRABCOVÁ Michaela, ZÁLESKÁ Eliška


Třída: O3A - Mgr. Dana Tomášová                                                

BARNOVÁ Lenka, ČÁSTKOVÁ Lucie, HELLER Dominik, HLEDÍKOVÁ Kristýna, JAROŠOVÁ Lenka, JELÍNEK David, JIROUTOVÁ Michaela, KOČÍ Jakub, MICHEK David, MORAVCOVÁ Michaela, NOVOTNÝ Matouš, OLIVOVÁ Adriana, PÁCLOVÁ Kristýna, PRAUSOVÁ Nicole, PROCHÁZKA Jan, PRUDIČOVÁ Johana, ROHLENOVÁ Michaela, ROZLIVKA Martin, SÁBLÍKOVÁ Eliška, SAMKOVÁ Simona, SKALICKÁ Tereza, SOUŠEK Filip, SRBOVÁ Karolína, SVOBODOVÁ Nikola, TOMŠŮ Lukáš, TRÄGER Filip, TULISOVÁ Kateřina, VLASÁKOVÁ Adriana, ZACHAROVÁ Jana

Třída: O4A - Ing. Stanislava Dostálová

BÁRTA Josef, DOLNÍKOVÁ Denisa, DUBSKÁ Diana, DUŠKOVÁ Andrea, FIKEJZ David, HANUSOVÁ Adéla, HLOBA Vladyslav, HOFMAN Jan, KOHUT Anastasiya, KOPECKÁ Michaela, KOTRBOVÁ Klaudia, KULHAVÝ Kryštof, LANGEROVÁ Kristýna, LOLKOVÁ Adéla, MIKULOVÁ Kateřina, NOVÁKOVÁ Kateřina, NOVOTNÁ Tereza, PEŠKOVÁ Natálie, PRACHAŘOVÁ Eva, RULÍŠEK Lukáš, SMEJKAL Roman, SVATOŠ Tomáš, ŠEDIVÁ Martina, TILLOVÁ Viktorie, UHLÍKOVÁ Romana, URBÁNEK Jiří, VEČEŘA Daniel


Třída: O4B - Ing. Pavlína Dalecká

DREXLEROVÁ Tereza, DUCHOSLAVOVÁ Lucie, DVOŘÁK Ladislav, HRADECKÁ Gabriela, HRIŠKOVÁ Elena, JANOUCHOVÁ Anna, JITERSKÁ Michaela, KLIČKA Vojtěch, KOTYZA Jakub, KOTYZOVÁ Kateřina, MALINSKÁ Tereza, MATĚJKOVÁ Kateřina, MOSKALOVÁ Klára, PAJOROVÁ Vanesa, RÖSSLEROVÁ Monika, RUDALSKÁ Evelína, SVATOŠ Petr, VESELÝ Lukáš, VOJTÍŠKOVÁ Jana


Třída: CR1 - Ing. Petra Podhorníková

BAJEROVÁ Sára, BEDNÁŘOVÁ Markéta, BENEŠOVÁ Michaela, DÚBRAVOVÁ Tereza, DUDYCHOVÁ Kamila, FRANCOVÁ Aneta, HLAVÁČKOVÁ Andrea, HORÁKOVÁ Andrea, HORÁKOVÁ Tereza, HOŠKOVÁ Vladimíra, HÚSKOVÁ Samanta, JANSOVÁ Tereza, JURÁSKOVÁ Adriana, KOCÚROVÁ Michaela, KOPECKÁ Anna, KOVAČIČ Radek, KUČEROVÁ Hana, LADIČOVÁ Adriana, MAREŠOVÁ Tereza, MARTINKOVÁ Miroslava, NĚMEČKOVÁ Aneta, NIČOVÁ Natálie, NOVOHRADSKÝ Vojtěch, PAVLÍČKOVÁ Lucie, PETRUŽÁLKOVÁ Natálie, POKORNÁ Monika, ROUNOVÁ Klaudie, SAŇÁK Vojtěch, ŠTEFLOVÁ Tereza, VALTEROVÁ Kristýna, VEČEŘOVÁ Iva, VYSKOČIL Jakub, ZAHRADNÍKOVÁ Kamila

Třída: CR2 - Ing. Zdenka Schejbalová

BARCALOVÁ Adéla, BÁRTL Jaroslav, BĚLKOVÁ Nikola, BRAUNOVÁ Klára, DUŠKOVÁ Lucie, FORETOVÁ Michaela, HÁJKOVÁ Kristýna, HLOUŠOVÁ Kristýna, ILCHENKO Diana, JIROUŠKOVÁ Monika, KOŘÍNKOVÁ Vendula, KREJSOVÁ Petra, LAPOSOVÁ Andrea, LORENCOVÁ Monika, LUKAVSKÁ Michaela, MACKOVÁ Taťána, MACHÁČKOVÁ Monika, MARŠÍKOVÁ Veronika, MOŽIEŠÍKOVÁ Jana, NOVÁKOVÁ Sabina, PAUKNEROVÁ Monika, RAFAELOVÁ Brenda, RYCHTEROVÁ Adéla, SEIDLOVÁ Markéta, ŠEDIVKOVÁ Nikola, ŠEVČÍKOVÁ Vendula, ŠTĚPÁNKOVÁ Karolína, ŠULCOVÁ Andrea, ZACHAŘOVÁ Adéla

Třída: CR3 - Mgr. Václava Půlpánová

BOUCHNEROVÁ Karolína, BRAMBOROVÁ Eva, DUŠKOVÁ Kateřina, FRAJDLOVÁ Miroslava, KACÁLKOVÁ Markéta, KOVÁŘ Adam, KRŠKOVÁ Veronika, KUŠIČKA Jiří, NIKLOVÁ Tereza, PAUKRT Vojtěch, PÝCHOVÁ Jana, RAISOVÁ Nikola, RICHTROVÁ Eva, SEDLÁKOVÁ Petra, SHEJBALOVÁ Barbora, SHRBENÁ Karolína, STUPKA Jan, SVOBODOVÁ Michaela, VRŤÁTKOVÁ Lucie


Třída: CR4 - Ing. Hana Bártová

DOSTÁLOVÁ Lenka, DRVOŠTĚPOVÁ Lenka, FIEDLEROVÁ Eliška, HANUŠOVÁ Veronika, HLAVÁČKOVÁ Adriena, HONOVÁ Romana,HUŠKOVÁ Nikola, KOLÍNOVÁ Denisa, KONEČNÝ Martin, KŘEN Jakub, KŘÍŽOVÁ Lucie, KUBÍNOVÁ Jana, LANDOVÁ Monika, LANGEROVÁ Jitka, MALÁ Yveta, MOŽNAROVÁ Kateřina, OKURKOVÁ Anna - Kateřina, PALEČKOVÁ Kateřina, SAUEROVÁ Gabriela, SCHNEIDROVÁ Jiřina, SKALOVÁ Dominika, SRŠEŇ Daniel, STŘÍTESKÁ Klára, TESAŘ Pavel, TOMANOVÁ Veronika, TÖTH Miroslav, URBANOVÁ Daniela, VACKOVÁ Jana, VORLÍČEK David, ZASTOUPILOVÁ Veronika

Třída: VS1 - Mgr. Lenka Sixtová

BRZLÍNKOVÁ Lucie, DRYML Lukáš, FALTUSOVÁ Lucie, FELGROVÁ Eliška, HAJZLEROVÁ Nela, HAVLÍČKOVÁ Eliška, JÁNOVÁ Barbora, JISKROVÁ Tereza, JUNGMANNOVÁ Aneta, KUBÁTOVÁ Adéla, MARŠÍKOVÁ Barbora, MIHULKOVÁ Adéla, NYKODÝMOVÁ Veronika, PLOCKOVÁ Sabina, PROCHÁZKOVÁ Eliška, PROCHÁZKOVÁ Vendula, SLÁNIČKOVÁ Šárka, STAŇKOVÁ Kristýna, ŠECOVÁ Pavlína, ŠEJVLOVÁ Dominika, ŠRÁMKOVÁ Tereza, ZACHAROVÁ Kateřina, ZDRAŽILOVÁ Martina
 

Třída: VS2 - Mgr. Blanka Lesáková

BEROUNSKÁ Kamila, BUBNOVÁ Šárka, DUBSKÁ Renáta, DUŠKOVÁ Monika, DUŠKOVÁ Petra, DVOŘÁKOVÁ Tereza, FIDLEROVÁ Denisa, HABROVÁ Sabina, HAMERSKÁ Michaela, HANUSOVÁ Klára, JANKELOVÁ Veronika, JÍRKOVÁ Anna, KOŽENÁ Nelly, MAČÁTOVÁ Adéla, NÁDENÍKOVÁ Šárka, ROSYPALOVÁ Hana, SAZIMOVÁ Aneta, STACHOVICOVÁ Kamila, STŘÍTEZSKÁ Eliška, STUCHLÍKOVÁ Lucie, TOCHÁČKOVÁ Sára, VAŇKOVÁ Tereza, ZASTOUPILOVÁ Kristýna

Třída: VS3 - Mgr. Hana Martinková

ADAMCOVÁ Tereza, COUFALOVÁ Barbora, DIVIŠKOVÁ Alena, DOLEŽALOVÁ Nikol, DVOŘÁKOVÁ Tereza, HENDRYCHOVÁ Kristýna, CHARVÁTOVÁ Dominika, JEDLIČKOVÁ Patricie, KAŇUKOVÁ Kristýna,  KLENKOVÁ Kristýna, KŇÁŽEK Jan, KOBLÁSOVÁ Daniela, KOLÁŘOVÁ Martina, KOUKOL Tomáš, KUBIŠTOVÁ Lucie, MALEČKOVÁ Markéta, MICHÁLKOVÁ Aneta, MOTYČKOVÁ Veronika, NEDVÍDKOVÁ Lucie, PODOLSKÁ Veronika, SAUER Petr, STEJSKALOVÁ Tereza, TOMKOVÁ Andrea, VAŇOUS Michal, VAVŘÍNOVÁ Natálie, VÍŠKOVÁ Nikola, VLASÁKOVÁ Ivana


Třída: VS4 - Mgr. Blanka Tučková

BEZDÍČEK Jan, HOLMANOVÁ Natálie, HOLMANOVÁ Šárka, HUDOUSKOVÁ Kristýna, ILCHENKO Anzhelika, JANDOVÁ Adéla, KACÁLKOVÁ Lenka, KOCIÁNOVÁ Simona, KORANDOVÁ Tereza, KOZARKOVA Patricie, MICHALCOVÁ Kristýna, MÜLLEROVÁ Kristýna, NEDVÍDKOVÁ Dominika, NEŠPOROVÁ Evelína, REJCHRTOVÁ Sára, ROCHLOVÁ Denisa, RUTRLOVÁ Magdaléna, RYBKOVÁ Michaela, SOUŠKOVÁ Radka, SRŠŇOVÁ Nela, SÝKOROVÁ Eva, TAŠNEROVÁ Denisa

Třída: CP1 - Ing. Hana Michalcová

BLAŽKOVÁ Barbora, FLÍDROV8 Martina, KULHÁNKOVÁ Hana, LOCHMANOVÁ Iva, LOUFKOVÁ Sára, MACHÁČKOVÁ Kateřina, MESZAROŠOVÁ Adriana, MOTYČKOVÁ Radka, NOVOTNÁ Anna, NOVOTNÁ Vendula, STŘÍHAVKOVÁ Veronika, SUCHÁNKOVÁ Martina, SYROVÁ Denisa, VESELÁ Anežka, VÍCHOVÁ Barbora, BÁRTEK Petr, ŠPIČÁKOVÁ Pavla, ZAVORALOVÁ Kamila, ZEMANOVÁ Pavlína
 

Třída: CP2 - Mgr. Martin Přibyl

ALIGEROVÁ Veronika, BENEŠOVÁ Markéta, BATELKOVÁ Dominika,  ČIHÁKOVÁ Kristýna, DOLEČKOVÁ Darina, DÖRNEROVÁ Šárka, DRAHOŠOVÁ Pavla, DRŽMÍŠKOVÁ Kateřina, DVOŘÁKOVÁ Jana, HANZLOVÁ Nikola, HLADILOVÁ Adéla, JIROUŠKOVÁ Tereza, KOTYZA Denis, KOZLOVÁ Lucie, MARKOVÁ Barbora, NORKOVÁ Nikola, NOVÁKOVÁ Natálie, NUNVÁŘOVÁ  Petra, PEŠKAR Adam, STŘÍTESKÁ Miroslava

Třída: CU3 - Mgr. Pavel Motl 

ABRAHAMOVÁ Lucie, BARTOŠOVÁ Vladimíra, ČERMÁKOVÁ Zuzana, DOČKALOVÁ Anežka, DOLANSKÁ Kateřina, FIŠEROVÁ Klára, GAJDOŠÍK Jakub, HÁJKOVÁ Michaela, HNATOVÁ Lenka, KOROSOVÁ Eliška, LIPNICKÁ Michaela, MAŠTEROVÁ Nikola, NERADOVÁ Nikola, NOVOTNÁ Kristýna, PECZOVÁ Karolína, PECHÁČKOVÁ Veronika, UCHYTILOVÁ Jaroslava, VAJRAUCHOVÁ Veronika, VÝPRACHTICKÁ Tereza, ZEMANOVÁ Olga

Třída: KU1 - Mgr. Magdalena Horníčková

ČERMÁKOVÁ Lenka, HARTMANOVÁ Žaneta, HORÁKOVÁ Veronika, DUNDOVÁ Soňa, JAGOB Michal, JURÁSKOVÁ Petra, LANGER Jan, LUKÁČOVÁ Simona, KÖHLEROVÁ Kristýna, NEUGEBAUEROVÁ Aneta, PEŘINOVÁ Nikola, REJNUŠOVÁ Jana, ŠABATOVÁ Irena, VENCLOVÁ Simona, VEREŠOVÁ Natálie, KIRKOVÁ Jana, HRABALOVÁ Kristýna, KINDLOVÁ Natálie

Třída: KU2 - Mgr. Hana Myšáková

BRINDZÁK Martin, DOLEČEK Petr, DRAHOŠOVÁ Martina, HORÁČEK Petr, CHMELÍČEK Oldřich, KUŘE Daniel,  KUŽÍLKOVÁ Adéla, MARTINEK Jaroslav, MATĚJKA Dominik, NOVÁKOVÁ Nela, PEŠAVA Petr, PROVAZNÍKOVÁ Blanka, STARÝ Milan, STEHLÍKOVÁ Jana, VOLFOVÁ Žaneta, VRBOVÁ Tereza, WIRKNEROVÁ Monika


Třída: KU3 - Ing. Milena Dušková

BÁRTOVÁ Karolína, DOČKALOVÁ Nela, DUNDOVÁ Aneta, FEHÉR Libor, GIŇA David, HRDLIČKOVÁ Pavlína, CHUDOBOVÁ Ivana, KAŠUBA Lukáš, KOPŘIVA Adam, MATOUŠOVÁ Nikola, NÁJEMNÍKOVÁ Nikola, RIBÁR Ondřej, SCHULZ Denis, SLEZÁK Adam, STRASSER David, ŠILAROVÁ Petra, ŠIMON Martin, ŠOBROVÁ Lucie


 
© 2017, www.oa-chocen.cz, PPSU s.r.o. | xhtml 1.0, css valid