Ve středu 26. dubna 2017 uspořádaly nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze Innovation Camp 2017. Jeho smyslem bylo umožnit studentům středních škol vyzkoušet si v praxi a ve spolupráci s profesionály ze světa byznysu tzv. měkké dovednosti.

Žáci oboru Kuchař – číšník 1. ročníku na odborném výcviku slavili Den Valentýna vařením a servírováním slavnostního menu v podobě ovocného koktejlu, hovězí polévky s fritátovými nudlemi, kuřecího plátku s broskví a se sýrem a s opékanými brambory. Zákusek připravily cukrářky z CU3.

Dne 22. února děvčata z domova mládeže tvořila zvířátka. Hlavním materiálem pro výrobu zvířátek byla vlna. Jak se děvčatům výrobky zdařily, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

V domově mládeže se pravidelně pod vedením vychovatelky Ropkové koná cvičení aerobiku. Nově jsme zařadili cvičení Tabaty, která se zaměřuje na zvyšování tělesné kondice a posilování svalstva celého těla.

14. února tradičně slavíme Den svatého Valentýna jako svátek lásky a náklonnosti mezi partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny a cukrovinky ve tvaru srdce, jako symbolu lásky. Proto i žákyně 1. ročníku oboru Cukrář připravily valentýnská cukrářská srdíčka pro své spolužáky a zaměstnance školy.

Dne 26. ledna 2017 si žáci oboru Kuchař - číšník připravili Karnevalovou slavnostní tabuli. Kuchaři sestavili a připravili  menu o čtyřech chodech, číšníci vyzdobili tabuli dle zvoleného tématu.

V pondělí 9. ledna jsme v podvečerních hodinách uspořádaly v domově mládeže sochání ze sněhu.
Přes počáteční nezájem žáků – některé jsme musely dlouho přemlouvat, se díla zdařila :-)

Rok se s rokem sešel a náš sbor z domova mládeže opět nacvičil pásmo koled, přidal k tomu historii některých koled s vánočními tradicemi a vyrazil do Domova pro seniory v Chocni.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | »»»