28.04. 17Exkurze O1A

Dne 19. 4. 2017 se třída O1A vydala v doprovodu své třídní učitelky Lindy Kotyzové na exkurzi po Ústí nad Orlicí, kde hlavní a zároveň první zastávkou bylo Hematologicko - Transfúzní oddělení v Orlickoústecké nemocnici. Sama paní učitelka daruje pravidelně každý měsíc.

Dne 19. 4. se třídy O2B a O3A vydaly do Proseče do firmy Ergotep. Jedná se o firmu, zaměstnávající zdravotně postižené. Realizuje projekty, které dávají vznik novým pracovním místům, ale především umožňují svým zaměstnancům profesní a osobní růst.

K volbě cílového místa školního výletu nás přivedl silný příběh o hrdinství, odhodlání a vlastenectví, ale i zradě, nenávisti a brutalitě.

V pátek 7. dubna 2017 se naše třída VS1 vydala vlakem do Prahy, kde navštívila Úřad vlády, sídlo Senátu České republiky a Neviditelnou výstavu. Exkurze byla zaměřena na probíranou látku v odborných předmětech právo a veřejná správa.

Dne 13. března 2017 organizovalo praktické vyučování pro žáky 3. ročníku oboru vzdělání Kuchař - číšník exkurzi na Úřad práce v Ústí nad Orlicí.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | »»»