Studium cizích jazyků patří na naší škole mezi hlavní priority. I proto se naši studenti ve 4. ročníku každoročně v rámci předmětu obchodní angličtina připravují ke zkoušce English for Business.

- Ve stopách němčiny aneb učit němčinu se vyplatí“
diesmal „3mal über die Liebe“  in Pardubitz (Pardubice)

Již tradičně se naše škola přihlásila do regionálního kola soutěže v anglickém jazyce, které pořádala Střední škola zemědělská a veterinární v Lanškrouně. Soutěž se konala 22. listopadu 2016. Je to konverzační soutěž pro střední odborné školy a je rozdělena do dvou kategorií – kategorie A (3. a 4. ročníky), kategorie B (1. a 2. ročníky).

Ve stopách němčiny aneb učit němčinu se vyplatí
tentokrát při účasti na německém divadelním festivalu v Pardubicích

Dne 18. října 2016 jsme se třídami O2B a VS3 navštívili anglické divadlo v Pardubicích.  Jednalo se tentokrát o představení "Canterbury Tales" známého anglického autora Geoffrey Chaucera.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | »»»