Stejně tak jako děvčata mladší kategorie (1. – 2. ročníky), postoupila i děvčata starší kategorie (1. – 4. ročníky) do národního východního finále. To se tentokrát konalo v úterý  4. 4. 2017 v Jihlavě, kde byly našimi soupeřkami školy ze Znojma a Žďáru nad Sázavou.

NÁRODNÍ FINÁLE (VÝCHOD) VE FLORBALU DÍVEK PRO 1. – 2. ROČNÍKY

Stejně tak jako každý rok jsme se i letos vydali se třídami 01A a 01B do oblasti Jeseníků na lyžařský kurz, kterého se zúčastnilo 45 žáků (20 z O1A, 25 z O1B), čtyři instruktoři z řad pedagogických pracovníků školy a jeden instruktor externista.

Tradiční pořadatel této soutěže, SŠUP Ústí nad Orlicí, zorganizoval pro chlapce a dívky středních škol okresní a krajské kolo této soutěže v úterý 14. března.

„DEJA VU“ V PODOBĚ VÍTĚZSTVÍ NA KRAJSKÉM FINÁLE FLORBALU DÍVEK, TENTOKRÁT PRO 1. A 2. ROČNÍKY STŘEDNÍCH ŠKOL!

Ve čtvrtek 19. ledna se v Litomyšli konalo krajské kolo ve florbalu dívek, kam se naše děvčata opět po roce probojovala. Našimi soupeřkami byly SZŠ Pardubice, ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim a Gymnázium Svitavy.

Po několika letech se naši futsalisté probojovali již do 3. kola Středoškolské futsalové ligy, kde jsme nakonec obsadili nepostupové druhé místo.

5. ledna 2017 vyrazilo družstvo chlapců ve složení Tomáš Svatoš, Adam Slezák a Martin Skalický. Premiéru v letošním roce absolvovaly dívky v sestavě Sabina Možiešíková, Iva Skalická, Monika Macháčková a Karolína Zölflová.

Ve středu 19. října t. r. se konalo okresní kolo turnaje ve stolním tenisu v Ústí nad Orlicí. Naší školu reprezentoval Matouš Novotný (O3A), Petr Svatoš (O4B) a Dominik Pavelka (O2B).

Dne 4. října 2016 se k okresnímu finále v přespolním běhu sešlo 28 chlapců a 23 děvčat z pěti různých středních škol.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | »»»