Ekonomický tým

Ve středu 2. října t. r. se na naší škole konalo krajské kolo soutěže Ekonomický tým. Kromě dvou tříčlenných týmů z naší školy přijeli zástupci z OA Chrudim, OA Svitavy a OA Pardubice.

Soutěž proběhla ve dvou částech. V první části týmy řešily test a druhou část tvořila prezentace na téma Nástrahy současného světa, kdy se účastnici soutěže potýkali s problematikou současnosti nejenom z hlediska ekonomického, ale zabrousili i do světa AI, ekologie a udržitelnosti, zdravotních rizik, kyberbezpečnosti, aj.

Na druhém a třetím místě se umístily týmy z OA Chrudim. A vítězem se poprvé v historii soutěže krajského kola konaného na naší škole stal domácí tým, který postupuje do celostátního kola.

Gratulujeme všem, všechny týmy předvedly úžasné výkony a budeme držet palce našim zástupcům v národním kole.

Mgr. Lenka Sixtová