Adaptační dny žáků 1. ročníků oboru Obchodní akademie

Ve dnech 4.–6. září 2024 proběhly adaptační dny žáků tříd O1A a O1B. Během těchto dnů měli žáci možnost se trochu blíže poznat před tím, než usednou do lavic a začnou se věnovat studijním povinnostem.

První den žáci absolvovali pěší výlet do Brandýsa nad Orlicí s návštěvou přírodního labyrintu a památníku J. A. Komenského.

Druhý den se zúčastnili přednášky, kde jim byl představen program DofE (The Duke of Edinburgh’s Award), poté si „zahráli“ sebepoznávací hry se školní psycholožkou.

Třetí den byl pro ně připraven sportovní den na choceňském stadionu, kde mohli otestovat svoji zdatnost v několika sportovních disciplínách.

Věříme, že si všichni adaptační dny příjemně užili a získali elán do budoucího studia.

Ing. Dagmar Urbanová a Mgr. Blanka Hájková
třídní učitelky