Ekonomická simulační hra UNISIM

Dva studentské týmy z 3. ročníku (Jan Skalický a Adam Vodehnal, Jan Němeček a Jiří Zlatník) se probojovaly do celostátního finále v ekonomické simulační hře UNISIM. UNIkátní SIMulace ekonomického prostředí učí studenty manažerskému rozhodování – počínaje investicemi, tvorbou sortimentu, přes kalkulace až po volbu distribučních cest a způsobu propagace.

Finále proběhlo 10. dubna 2024 v Praze za účasti 16 nejlepších týmů. Soutěž byla rozdělena na dvě části. Semifinále (hra CK 2.1), ze kterého postoupilo 8 nejlepších týmů do velkého finále, na druhých 8 týmů pak čekalo malé finále.  Ve finále si týmy zahrály hru Elektro 2.0. V malém finále tým Jerkie\’s  (Jan Němeček a Jiří Zlatník ze třídy O3A) obsadil 4. místo. Druhý tým GrowGuide (Jan Skalický a Adam Vodehnal ze třídy O3B) ve velkém finále obsadil 3. místo.

Děkuji za výbornou reprezentaci školy a přeji hodně dalších úspěchů.

Ing. Stanislava Dostálová