VU3V stále pokračuje..

V pátek 14. června 2024 v zámecké kapli v Chocni proběhlo předávání Pamětních listů a Osvědčení studentům Virtuální univerzity třetího věku (VU3V), kteří ukončili letní semestr ve školním roce 2023/2024.

Vše se odehrálo ve slavnostní atmosféře za přítomnosti starosty J. Pažina, ředitele OA a SOŠ cestovního ruchu Mgr. J. Studničky, ředitele muzea Mgr. M. Hofmana, zástupkyně školy Mgr. P. Zavřelové a rodinných příslušníků.

Studenti v počtu 29 se pochlubili, že zvládli Genealogii a dílo italského umělce Berniniho.

Studenti za řádné ukončení semestru obdrželi krásné dárky od pana starosty a tutorky Mgr. Hany Martinkové. Krásné praktické dárky všechny potěšily a budou pěknou památkou.

Těšíme se na podzim na další pokračování našeho studia v zimním semestru 2024/2025.

Mgr. Václava Půlpánová
studentka VU3V